Rejestracja do testów aplikacji Skype Translator rozpoczęta

Rejestracja do testów aplikacji Skype Translator rozpoczęta

Od wczoraj można zapisywać się do testów aplikacji Skype Translator. Aplikacja ma tłumaczyć rozmowę w czasie rzeczywistym. Aplikacja w wersji preview będzie dostępna za darmo. W pierwszej kolejności aplikację do testów otrzymają użytkownicy systemów Windows 8.1 i Windows 10 Technical Preview z ograniczonymi wersjami językowymi. Zdanie Aplikacja w wersji preview będzie dostępna za darmo sugeruje, że wersja finalna będzie dostępna w ramach abonamentu Premium lub jako oddzielny produkt lub usługa. Tak jak przy każdych testach użytkownicy proszeni są o podsyłanie feedbacku. Z pewnością szczery feedback wpłynie na ostateczną wersję produktu.

Rejestracja odbywa się za pośrednictwem tej strony. Zalecane jest szczere wypełnianie formularza ze względu na to, że na podstawie tych danych zostaną wybrane osoby, które jako pierwsze zaczną testować aplikację Skype Translator. Niestety nie posiadam kodu polecającego, którym mógłbym się z Wami podzielić, a posiadanie takiego kodu jest jednym z czynników wpływających na szybkie podjęcie decyzji o udostępnieniu wersji preview dla danego użytkownika. Spieszcie się, bo lista miejsc jest ograniczona.

Źródło: Skype Blogs

Tags for Rejestracja do testów aplikacji Skype Translator rozpoczęta

%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nowe logo firmy Microsoft
Microsoft Lumia dotarła do Polski

Tytuł może być trochę mylący, bo nie chodzi tutaj o wprowadzenie do Polski smartfonów Lumia tylko o zmianę Nokia Poland...

Zamknij