Zenbox.pl ma już rok

Zenbox.pl ma już rok

Dokładnie 28 listopada 2012 roku (w moje 19 urodziny :)) dostałem e-mail o uruchomieniu usługi zenbox.pl. Zenbox.pl jak za pewne wszyscy wiedzą to dostawca hostingu, który zyskał wielu zadowolonych klientów. Zacznę może od tego skąd dowiedziałem się o zenbox.pl

Skąd dowiedziałem się o zenbox.pl

O zenbox.pl dowiedziałem się całkiem przypadkiem odwiedzając IT Tech Blog. Planowałem wkrótce zmieniać hosting, ale z lenistwa nie chciało mi się do nich pisać, żeby dowiedzieć się gdzie hostują :). Zauważyłem, że ich strona nagle mimo tego samego wyglądu ładowała się szybciej niż zwykle. Pomyślałem, żeby zobaczyć na jakie serwery DNS kieruje ich domena. Skorzystałem z jednego z serwisów WHOIS i ujrzałem właśnie ns1.zenbox.pl i ns2.zenbox.pl. Z ciekawości zajrzałem na zenbox.pl i zobaczyłem stronę informującą o tym, że wkrótce zmieni się sposób podejścia do klienta. Nie wiedziałem, że będzie to właśnie firma hostingowa.

Wiadomość informująca o udostępnieniu usługi

W dniu premiery osoby, które zapisały się na listę subskrypcyjną otrzymały wiadomość o następującej treści (zacytuję tylko najciekawszy fragment):

Nadeszła rewolucja – przedstawiamy zenbox.pl

Wyobraź sobie ciemną salę podczas uroczystego wieczoru. Gasną światła, napięcie rośnie. Nagle na podium, naprzeciwko wejścia pada pojedynczy snop światła. Na podium natomiast jest tylko pudełko. Widzicie, jak zaczyna podskakiwać. Co się wydarzy? Co zawiera to pudełko? Nagle – trzask. Z pudełka z hukiem wylatuje i zawisa w powietrzu niewielka kulka emanująca ciepłym, delikatnym światłem. Na podium wchodzi konferansjer, bierze delikatnie kulę w dłonie i mówi: Szanowne panie i panowie – przedstawiamy zenbox.pl.

Ten kto wymyślał ten tekst to ma wyobraźnię 🙂

Jeszcze nie po tej wiadomości zostałem ich klientem

22 marca 2013 roku zastanawiałem się nad zakupem u nich hostingu. Ceny mnie trochę przerażały, ale jak po kilku miesiącach przyszła mi informacja o kwocie przedłużenia hostingu u poprzedniego dostawcy to stwierdziłem, że jednak dobrze wybrałem, że przeszedłem do zenbox.pl. Do wszystkiego przekonał mnie Tomasz Fiedoruk. To właśnie dzięki niemu nie przepłaciłem przechodząc do zenbox.pl 🙂 . Nie cały tydzień później byłem ich klientem. Wpis miał być tylko o urodzinach zenbox.pl, więc nie będę dalej pisał jak to przeszedłem do zenbox.pl tylko odsyłam do stron 9-10 gazetki Gafa.

Tags for Zenbox.pl ma już rok

%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Cometdocs - logo
Cometdocs udostępnia aplikację dla Windows

Cometdocs to darmowa usługa do przechowywania plików w chmurze. Głównym zadaniem Cometdocs jest konwersja dokumentów na inne popularne formaty.

Zamknij