Rejestracja na IT Academic Day 2013 rozpoczęta

Rejestracja na IT Academic Day 2013 rozpoczęta

Kilka minut temu ruszyła rejestracja  na IT Academic Day 2013. Rejestracja odbywa się za pośrednictwem portalu GeekClub.

Jak zarezerwować sobie miejsce

Aby zarezerwować sobie miejsce na sali wykładowej należy wejść na stronę wydarzenia na GeekClub i zapisać się na nie. W celu zapisania się na wydarzenie wymagane jest posiadanie konta na GeekClub. Jeżeli nie posiadasz konta w serwisie GeekClub, a chcesz w miarę szybko zapisać się na wydarzenie to masz alternatywne sposoby logowania (Konto Microsoft i Facebook).

Co będzie na IT Academic Day

W momencie ogłoszenia wydarzenia na GeekClub została udostępniona strona z szczegółowymi informacjami na temat wydarzenia. Wspomnę tylko o najważniejszych rzeczach żeby nie powielać informacji.

Rejestracja na wydarzenie (na miejscu po rejestracji na GeekClub) odbędzie się od 8:00 do 9:00. Bez tej rejestracji wstęp będzie niemożliwy lub utrudniony. O 9:00 rozpoczyna się konferencja i kończy o 15:20.

Partnerzy i patroni medialni

Partnerami tegorocznego IT Academic Day są:

Patronami medialnymi są:

Nagrody dla uczestników

Tak jak w poprzednich latach na uczestników czekają atrakcyjne nagrody. W tegorocznym IT Academic Day są to Nokia Lumia 625 i książki od wydawnictwa Helion.

Foto: eastgroup.pl

Tags for Rejestracja na IT Academic Day 2013 rozpoczęta

%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
IT Academic Day 2013
IT Academic Day 2013 na UWM w Olsztynie – znana data rozpoczęcia

IT Academic Day to konferencja odbywająca się na najlepszych uczelniach w Polsce, w tym na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

Zamknij