Zamknięcie usługi GG telefon nie do końca pewne

Zamknięcie usługi GG telefon nie do końca pewne

GG Network na stronie pomocy dla usługi GG telefon zamieścił informację o zamknięciu usługi GG telefon. Na stronie pomocy usługi GG telefon GG Network umieścił komunikat:

Informacja o zamknięciu usługi GG telefon

Informujemy, że najpóźniej 31 lipca 2013 r., GG Network S.A. zaprzestanie udostępniania w ramach Platformy GG usługi GG telefon świadczonej przez easyCALL.pl S.A. Od tego dnia nie będzie można wybierać ani odbierać za pomocą usługi GG telefon połączeń telefonicznych wykonywanych na numery stacjonarne, komórkowe oraz numery GG.

Jeśli na Twoim koncie w GG telefon znajdują się jakiekolwiek środki pieniężne, wykorzystaj je do 31 lipca 2013 r., bądź skontaktuj się z firmą easyCALL.pl S.A. (dane kontaktowe znajdziesz na stronie: www.easycall.pl) w celu uzyskania informacji, o możliwościach ich ewentualnego wykorzystania w inny sposób, po wskazanym powyżej terminie. Termin ten weź również pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o ewentualnych kolejnych doładowaniach w celu korzystania z GG telefon.

Informacja od easyCALL w sprawie GG telefon

Informacja na stronie GG faktycznie nie jest jeszcze pewna, na chwilę obecną ustalamy jeszcze z GG Network dalsze porozumienie także proszę o wiadomość zwrotną po dniu 24.07 w celu wyjaśnienia sytuacji.

Informację pewną zamieszczę po 24 lipca w oddzielnym wpisie.

Tags for Zamknięcie usługi GG telefon nie do końca pewne

%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nowe logo firmy Microsoft
Outlook 2013 RT wkrótce dostępny na Surface RT i inne urządzenia z Windows RT

Outlook 2013 RT to program, którego brakuje większości użytkownikom urządzeń z systemem Windows RT. Program Outlook 2013 RT zostanie udostępniony...

Zamknij