Windows 8 – ostatnie dni cen promocyjnych

Windows 8 – ostatnie dni cen promocyjnych

Już za kilka dni zakończy się promocja sprzedaży aktualizacji systemu Windows 8. Tylko do końca stycznia użytkownicy komputerów z systemem Windows XP, Windows Vista lub Windows 7 mogą zaktualizować swój system do Windows 8 Pro w szacowanej cenie detalicznej 129 zł w wersji ESD lub nabyć wersję pudełkową aktualizacji Windows 8 w szacowanej cenie detalicznej 249 zł.

Ponadto użytkownicy komputerów zakupionych między 2 czerwca 2012 r. a 31 stycznia 2013 r. mogą zaktualizować swój system do Windows 8 Pro w  ramach specjalnej oferty, dostępnej pod tym linkiem, w cenie detalicznej 69 zł.

Od dnia premiery nowego systemu, sprzedanych zostało 60 milionów licencji. W tej chwili na rynku jest ponad 1 700 urządzeń certyfikowanych dla Windows 8 i Windows RT. Rośnie także liczba aplikacji na Windows 8. Od otwarcia Sklepu Windows liczba aplikacji wzrosła czterokrotnie, a w ciągu dwóch miesięcy od premiery systemu, odnotowano 100 milionów pobrań aplikacji ze sklepu. Szczegóły dostępne są na stronie www.

win8

Źródło: Microsoft

Tags for Windows 8 – ostatnie dni cen promocyjnych

%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
MEGA
MEGA(upload) na nowo

Wczoraj został otwarty serwis MEGA. Autorem serwisu tak jak poprzednika jest Kim Dotcom. Serwery tak jak i siedziba firmy znajdują...

Zamknij