Strona Sejmu RP nie działa. Ciekawe co się stało…

Strona Sejmu RP nie działa. Ciekawe co się stało…

21 stycznia o 19:17 czasu polskiego grupa Anonymous poinformowała na Twitterze o udanym ataku na stronę Sejmu RP. Wchodząc na stronę sejmu można było ujrzeć taki oto komunikat: Błąd 118 (net::ERR_CONNECTION_TIMED_OUT): Przekroczono limit czasu operacji. Powodem ataku była oczywiście ustawa ACTA, którą przedstawiciele Polski w Europarlamencie mają podpisać 26 stycznia. Ustawa ta spowoduje, że internet nie będzie wolny, a dostawcy internetu będą odpowiedzialni za ruch na ich łączach, czyli będą mogli ograniczyć dla wszystkich dostęp do usług, które umożliwiają ściąganie plików. Jeśli ktoś na ich łączu pobierze plik nielegalnie to zostanie obciążony karą pieniężną i dostawca pozbawi go dostępu do internetu.
Zachęcam do podpisania petycji, która znajduje się tutaj: http://www.petycjeonline.pl/petycja/nie-dla-acta-nie-zgadzam-na-podpisanie-umowy-miedzynarodowej/608.

Tags for Strona Sejmu RP nie działa. Ciekawe co się stało…

%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Volunia
Otwarcie Volunii dla użytkowników z kontem Power User

Dnia 12 stycznia 2012 roku Massimo Marchioni (administrator wyszukiwarki Volunia) na Facebooku i Twitterze ogłosił datę premiery Volunii.

Zamknij